SUPER SKYLĖ (Gudrybė+online nurodyti) pagal Mickael Chatelain Close up Magic Fokusas,Iliuzija,Pramogos,Gatvės Magija

SUPER SKYLĖ (Gudrybė+online nurodyti) pagal Mickael Chatelain Close up Magic Fokusas,Iliuzija,Pramogos,Gatvės Magija

€10.67 €9.61
Prieinamumas
Yra sandėlyje

 • Įrenginio Tipas: gabalas
 • Pakuotės Dydis: 12cm x 12cm x 12cm (4.72in x 4.72in x 4.72in)
 • Pakuotės Svoris: 0.19kg (0.42lb.)

Pageidavimai
 • Žymos: close up magic, close up magic tricks, Magija Gudrybės, Pigūs close up magic, Aukštos Kokybės close up magic tricks, Kinijos magijos triukų Tiekėjų.

5065587508344319 Daugiau JAV dolerių 20.98 /vnt LTL 9.87 /vnt JAV dolerių, 10.98 /vnt JAV dolerių 12.89 /vnt JAV $ 20.00 /vnt JAV $ 10.99 /vnt JAV dolerių 14.98 /vnt JAV $ 10.99 /vnt JAV $ 14.99 /vnt JAV $ 18.99 /vnt JAV dolerių 15.00 /set JAV $ 16.58 /vnt Aprašymas "kelionė į 4 dimensiją tiesiai priešais savo žiūrovų" Juodosios skylės turi savybę sugerti viską, kad ateina į kontaktą su jais. Kai kurie sako, kad jie yra durys į laiką ir erdvę, kad leisti ištrauka iš vienos vietos į kitą. Per savo artimąjį rutinos ir po to, kai kortų triukų su denio, siūlau jums išbandyti kažką su byla. Korteles bus naudojami šiuo tikslu, jūs paliekate juos panaikinti. Su byla baigta, galite imtis per maža juoda diską iš savo kišenės - disko apie dydį ir 2 eurų monetos. "Čia, " juodoji skylė"," jums paaiškinti. "Juodosios skylės yra slaptas duris tarp realaus pasaulio ir 4-oji dimensija. Nors tai atrodo įprasta, ši juodoji skylė leidžia pereiti į kitą dimensiją, į kitą vietą. Jis leidžia dalykas, kad pro klausimu." Savo žiūrovų bus įdomu. "Jūs abejoju? Žiūrėti...!" Jums vieta paslaptingą juodąją skylę byloje. Galite pakviesti savo žiūrovus, norėdami stebėti, kas vyksta po to... jie nesiruošia patikėti! Savo rodomuoju pirštu priartėja prie juodosios skylės. Kuo ji paliečia skylę, tai atrodo, kad pereiti į kitą dimensiją! Taip! Pirštu kriauklės, tarsi sugeria juodąją skylę! Viskas vyksta per colių savo žiūrovų! Jūs turite tai pamatyti, kad patikėtumėte! Jūs traukite savo pirštu ir kartoti ne bus! Po kelių sekundžių jums pasiūlyti kažką, kas dar labiau neįtikėtina! Kviečiame žiūrovas skolinti jums monetos. Žiūrovų ženklai, monetos išvengti visų įtarimų, bet įmanoma pereiti. Laikydami jį patarimų nykščiu ir smiliumi, jums atnešti monetos link juodosios skylės. Kaip ir anksčiau su pirštu, monetos, atrodo, sugeria juodoji skylė - slėpiningas iliuzija! Vėl, monetos, atrodo, čiulpti į juodąją skylę! Jūs let it go ir ji išnyksta visiškai! Matome, yra tikėti! Jums paaiškinti, kad monetos turi perėjo į kitą dimensiją, kitą pasaulį. Jūs purtyti atveju; kažkas barškučių viduje! Jūs atsargiai atidarykite dėklą ir leisti turinio patenka ant jūsų žiūrovo delno. Moneta! Labai monetos žiūrovų pasirašė! Pašalinti juodoji skylė iš teismo. Nėra JOKIŲ ŽENKLAS, BET atidarymo! Turi ištrauka klausimą per dalykas dabar tapo įmanoma? Leiskite keletą žodžių apie tai neįtikėtinas eksperimentas: VISKAS vyksta tik taip, kaip aprašyta! Triukas yra stebuklas statybos, kaip jūs galite pamatyti. Viskas yra 100% automatinis! Pirštą ar net ŽIŪROVO piršto atrodo visiškai absorbuojamas! Tai beprotiškas, bet tai TIESA! Jūs turite pabandyti! Pasirašyta moneta yra tikrai rasti viduje atveju, be abejo apie tai. Prieš ir po eksperimento, jei yra įrodyta visų pusių. NĖRA matoma skylė! Jausmas, artimųjų reikalas per dalykas yra UNIKALUS šio poveikio! Jums bus kvailas save, taigi, yra apgaulinga iliuzija!

Įspėjimas: 1). Kai kurie rekvizitai gali būti ne Instrukcijose, 2). Kai kurie rekvizitai tik Kinų ar Japonų Instrukcija. 3). Kai kurie mokymo vaizdo Kinijos, jūs galite skaityti veiksmų

Labai lengva padaryti --- Kiekvienas gali atlikti šį triuką!

 • Tipas: Kortelės
 • Veiklos Formos: Close-up Magic
 • Modelio Numeris: ca-020427
 • Medžiaga: Popierius
 • Įspėjimas: Nuo Gaisro
 • Prekės Pavadinimas: ZQION
 • Yra Instrukcija: Taip
 • Lytis: Unisex
 • Dydis: other
 • Amžius: 12-15 Metų,Suaugusieji
 • Savybės: Pradedantiesiems,Gatvės,Magai,Lengva Padaryti,Etapas,Profesinės

5

excellent trick