DAHUA 4-Port ePoE Jungiklis Palaiko ilgai atstumas PoE perdavimo iki 800m su ePoE PFL2106-4ET-96 nemokamas pristatymas

DAHUA 4-Port ePoE Jungiklis Palaiko ilgai atstumas PoE perdavimo iki 800m su ePoE PFL2106-4ET-96 nemokamas pristatymas

€105.48
Prieinamumas
Yra sandėlyje

  • Pakuotės Dydis: 12cm x 32cm x 23cm (4.72in x 12.60in x 9.06in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 1.5kg (3.31lb.)

Pageidavimai
  • Žymos: dėžė, Pigūs dėžė, DAHUA 4 Port ePoE Jungiklis Palaiko ilgai atstumas PoE perdavimo iki 800m su ePoE PFL2106 4ET 96 nemokamas pristatymas.

Mandagumas:

Prašome perskaityti žemiau mandagumas atidžiai prieš jums patvirtinti, kad siekiant išvengti nepatogumų jums. Ačiū!

1. Už DAHUA Gamintojas: Mes esame profesionalus DAHUA produktų platintoją, kuris siūlo 100% originalus produktai pagaminti DAHUA. DAHUA yra OEM versija( be dahua logotipas ) ir firminių versija(su dahua logotipas). Tik skirtumai yra OEM versija yra be logotipo ir gamtiniu pakuotės(brown box). Produkto kokybė yra lygiai tas pats su pačių parametrų. Prašome nedvejodami kreipkitės į mus, kaip mes galime įsitikinti, OEM versija yra originali produktus. Jei abejojate, prašome nedvejodami užsakymą; firminių versija, mes priimame tik didmeninė ne Kaunoslauga.lt. Jei jums reikia, susisiekite su mumis.

2. Sistemos Kalba: produktai, mes parduoti originalas anglų kalba pagal nutylėjimą;

3. Gamybos Laikas: tik turime sandėlyje už kai kurių populiarių modelių ir mūsų atsargų keičiasi kiekvieną dieną. Dėl modelių sandėlyje, mes išsiųsti iš antros darbo dienos nuo jums vieta užsakymą; už modelius, kurie yra sandelyje, gamyba užtruks apie 10-20days ar net ilgesnį laiką, paprastai. Prašome patvirtinkite su mūsų klientų aptarnavimo prieš pateikdami užsakymą, jei jums reikia prekių, skubiai;

4. Dėl Apmokėjimo: Be mokėjimo Kaunoslauga.lt, mes taip pat priimame paypal, T/T ir "Western Union". Jei jūs mokate už Kaunoslauga.lt, mes galime jums pasiūlyti mažesnėmis kainomis. Prašome patvirtinkite su mumis, jei jūs galite kovoti su mumis ne Kaunoslauga.lt;

5. Laivybos Metodas: Paprastai mes naudojame DHL daugelyje šalių pagal nutylėjimą, tačiau mes taip pat naudoti kitų laivybos metodus, pavyzdžiui, UPS, TNT, "FEDEX", EMS, paštu, oro paštu, El. pak. ir t.t. Mes pasirinkti tinkamą pristatymo būdą pagal pristatymo adresą arba jus galite pasakyti mums laivybos metodas, kurį reikalauja, kad, kai jūsų užsakymą. Prašome atkreipti dėmesį, kad kartais sistema neima teisingas siuntimo išlaidų, kai jūsų užsakymas iki daugiau nei 1pcs(modeliams mes ne pasiūlyti nemokamas pristatymas), todėl prašome patvirtinkite su mumis prieš jums mokėti, jei turite abejonių;

6. Gaminio Garantija: suteikiame 2-jų metų garantija laikotarpį(nuo šiol galite gauti užsakymo) visų produktų, mes parduodame. Laivybos grąžinimo išlaidas už techninę priežiūrą bus, apmoka pirkėjas;

7. Aptarnavimo Po pardavimo: Prašome susisiekti su mumis, jei turite kokių nors techninių problemų vietoj to, susisiekti su bet kuriuo Dahua agentas arba Dahua bendrovė. Mes turime profesionalių techninių specialistų komanda padės jums;

8. Dėl pirkėjų, kurie norėtų pasiūlyti lova atsiliepimus nepagrįstai arba reikalauti, kad mes esame parduoti netikrą produktų, mes pasistengsime skundą Kaunoslauga.lt ir taip pat įdėti juos į juodąjį sąrašą.

PFL2106-4ET-96 4-Port ePoE Jungiklis > Palaiko ilgai atstumas PoE perdavimo iki 800m su ePoE technologija Dahua

> Dviejų sluoksnių pramonės PoE switch

> "MAC" auto tyrimų ir senėjimo, " MAC adresų sąrašą talpa yra 8K

> Atitikti IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z ir IEEE802.3X standartai

> Palaiko IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE standartas

> Pramonės platus temperatūros dizainas

Techninę Specifikaciją

Modelis

DH-PFL2106-4ET-96

Ethernet

1*100/1000 Base-X

1*10/100/1000 Base-T)

4*10/100 Base-T(PoE maitinimas)

PoE Energijos Suvartojimas

Port1,2,330 W, Port460W, Total96W

PoE Protokolas

IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE

Perjungimo Pajėgumas

6.8 Gb / s

Paketų Persiuntimo Sparta

3.57 Mpps

Paketinių Atminties Buferis

1Mb

MAC Stalo Dydis

8K

Srauto Kontrolė

Įjungti pagal numatytuosius nustatymus

Taikymo Drėgnumas

10%~90%

Galia

DC48~57V maitinimo adapteris

Apsaugos Nuo Žaibo

Bendras Režimas 4KV

Diferencinis Režimas 2KV

Darbinė Temperatūra

30C~65C

Svoris

480g

Matmenys(W×D×H)

150mm x 100mm x 30mm

Perdavimo Veiklos:

Kabelis (m)

Pralaidumą (Mbps)

PoE Keliamoji Galia (W)

Hi-PoE Keliamoji Galia (W)

Darbo Režimas

100

100

25.5

53

IEEE/E100

200

100

25.5

33

E100

300

100

19

19

E100

400

10

17

17

E10

500

10

13

13

E10

800

10

7

7

E10

ePoE jungiklis maitinimo įtampa 48V

CAT5E/CAT6, maks. DC atsparumas

Kabelis (m)

Pralaidumą (Mbps)

PoE Keliamoji Galia (W)

Hi-PoE Keliamoji Galia (W)

Darbo Režimas

100

100

25.5

53

IEEE/E100

200

100

25.5

47

E100

300

100

25.5

32

E100

400

10

23

26

E10

500

10

20

20

E10

800

10

13

13

E10

ePoE jungiklis maitinimo įtampa 53V

CAT5E/CAT6, maks. DC atsparumas

Priedai

SFP Modulis

Aprašymas

PFT3900

155M 850nm,2km,LC, Multi-mode

PFT3950

1.25 G 850nm,500m,LC, Multi-mode

PFT3910

155M 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode

PFT3920

155M 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode

PFT3960

1.25 G 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode

PFT3970

1.25 G 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode

EoC (Ethernet per Coax)

Aprašymas

LR1002

1*10/100 Mbps Base-TX + 1*BNC

RG59 bendraašius kabelius:

400m/100Mbps, 1000m/10Mbps Dėmesį:

1. Mažmeninės prekybos DAHUA produktų, jie bus be DAHUA logotipą, pagal numatytuosius nustatymus. Jei jums reikia DAHUA logotipą, palikite mums žinutę, kai jūsų užsakymą. Prašome atkreipti dėmesį, kad pristatymo laikas produktus su DAHUA logotipas užtruks daug ilgiau(paprastai 20-30 darbo dienų ) produktų turime sandėlyje yra visi be DAHUA logotipas;

2. Visi DAHUA produktų(išskyrus mūsų pačių produktų) su anglų kalbos versija tik; Daugelis fotoaparatų rinkoje yra Kinijos ne anglų kalba.

3. Prašome palikti pranešimą leiskite mums žinoti, formatą (PAL/NTSC) ir galios standartą skaitmeniniai vaizdo įrašymo įrenginiai Ngrr arba jūs nusipirkti atveju bet kokia klaida;

4.Visi produktai yra originalus DAHUA produktus, prašome nusipirkti. Nes tai jums padėtų pabėgti teisę pavojų savo šalies selll juos arba juos įdiegti. Shippment 1. Ji paprastai trunka 20-30 darbo dienų atvykimo, Pietų Amerikos, gali 50days ilgiau. 2. Visi daiktai ir reikmenys, būtų dvigubas bandymas prieš vežimą. 3. Mes išsiųsti visus užsakymus, kaip dovana ir brangus mažesnės vertės, kaip išvengti arba sumažinti savo importo mokesčių. 4. Mes nesame atsakingi už jokį klaidingą ar nepristatyti adresai. 5. Pirkėjas atsako už bet kokius applible importo muito ir lol mokesčius. Garantija Ir Grąžinimo Politikos 1. Jei ši prekė yra su trūkumais gavusi, klientas turi iki 7 dienas nuo gavimo datos keitimosi naują. (pirkėjas turi inude visos originalios detalės, undamag naujo-komercinė būklės, ačiū). 2. Jei esate nepatenkinti mūsų produktai dėl bet kokios priežasties, galite siųsti juos atgal 1 mėnesį grąžinti, tokiu atveju, pirkėjas apmoka visas siuntimo mokesčius į abi puses. Grįžti prekė turi būti nauja sąlyga, siekiant gauti visa grąžinamoji išmoka. 3. Vienerių metų garantija: visi daiktai ateina su 1 metų gamybos garantija. Per 1 metus, pirkėjai gali grąžinti juos nemokamai repare, šioje situacijoje, pirkėjas apmoka visas siuntimo mokesčius į abi puses. 4. Prašome susisiekti su mumis pirmą kartą prieš jums grąžinti elementą atgal, Ačiū Atsiliepimus 1. Mes committ tenkina mūsų klientus ir siekiame teikti aukščiausio lygio klientų aptarnavimo. 2. Jei esate patenkintas pirkti, prašome palikti mums teigiamą feback, ir mes padarysime tą patį su jumis.

  • Kištuko Tipas: JAV Kištuko, EU Plug, AS Kištuko, UK Plug
  • Prekės Pavadinimas: dahua
  • Modelio Numeris: PFL2106-4ET-96