Mieli pacientai, lankytojai, ligoninės darbuotojai !

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, Jūs turite galimybę paremti VšĮ Kauno slaugos ligoninę  skirdami iki 2% Jūsų jau sumokėto į Valstybės biudžetą  gyventojų pajamų mokesčio (papildomai tai Jums nieko nekainuoja). Jūsų palaikymas mums yra labai svarbus: tai galimybė pagerinti čia slaugomų sunkiai sergančių ligonių gyvenimo kokybę.
          Jei nuspręsite, jog norite, kad Valstybė pervestų šiuos pinigus mūsų ligoninei, prašome iki šių metų gegužės 2 d. užpildyti ir pateikti prašymą Apskričių valstybinių mokesčių inspekcijų (VMI) teritoriniams skyriams.

Prašymo skirti iki 2 % gyventojų pajamų mokesčio formos FR0512_02 pateikimo būdai:

1. Prašymą užpildyti ir pateikti internetu:

  • per elektorinio deklaravimo sistemą (adresu https://deklaravimas.vmi.lt arba EDS) prisijungiant per Jūsų elektroninės bankininkystės sistemą (pildymo pavyzdys pateikiamas žemiau);
  • prisijungus pasirinkti e-deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas (duomenys imami iš banko);
  • pasirinkite formą "Pildyti portale". Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512_02 formą (Prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, ir (arba) politinėms partijoms), užpildyti ir pateikti.

2. Užpildytą prašymą tiesiogiai pristatyti  į VMI arba išsiųsti paštu.

Atsispausdinkite ir užpildykite (didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis) prašymo formą (forma pildymui ranka FR0512_02 pridedama):

  • formos viršuje įrašykite savo asmens kodą, telefono numerį, vardą, pavardę, adresą, mokestinį laikotarpį (už praeitus metus) ir užpildykite kitas grafas, pagal formoje pateiktus paaiškinimus;
  • formos apačioje pasirašykite ir parašykite savo vardą bei pavardę;
  • atspausdintą ir užpildytą formą pateikite iki gegužės 2 d. tiesiogiai Apskrities Valstybinės mokesčių inspekcijos (AVMI) darbuotojui arba atsiųsti paštu (adresas: Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija, Europos pr. 105, LT-44500 Kaunas. Užklijavę voką, pasirašykite ant voko užklijavimo linijos taip, kad voko nebūtų įmanoma atplėšti nepažeidus parašo vientisumo. Dėmesio! Viename voke gali būti siunčiama tik viena deklaracija).

3. Tiesiogiai kreipiantis į Apskrities Valstybinę mokesčių inspekciją, kurioje specialistai suteiks pagalbą pildant prašymą (su savimi turėti asmens dokumentą ir prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenis).

Primename, kad papildomai prašymo teikti nereikia tiems, kurie praėjusiais metais paramą skyrė tam pačiam paramos gavėjui keleriems metams į priekį (ne daugiau kaip 5 metus į priekį). Skiriamą paramą gyventojas gali skaidyti, pavyzdžiui, dviem viešosioms įstaigoms skiriant po 1 proc. Paramos teikėjas turi teisę pakeisti sprendimą dėl paramos laikotarpio ar paramos gavėjo; tuo tikslu pateikiama patikslinta  FR0512 forma 02 versija.

PRIDEDAMA:
             1. Forma FR0512_02 pildymui ranka.
             2. Forma FR0512_02 pildymo EDS pavyzdys.

Paramos gavėjo - VšĮ Kauno slaugos ligoninės – rekvizitai:
             Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) 135044783
             Paramos gavėjo pavadinimas – Viešoji įstaiga  Kauno slaugos ligoninė
             Adresas – Armatūrininkų g. 4, Kaunas LT-52372

Išsamesnę informaciją galite gauti VMI Mokesčių informacijos centro telefonu 1882 arba interneto svetainėje www.vmi.lt